Презентація першої поетичної збірки «Стосонце» Мідної

oT835RFR1AMУкраїнська поетеса, art-менеджер PR-спеціаліст у сфері концертного промоушину та промо артистів.  Мідна (псевдонім письменниці) презентувала першу власну збірку віршів «Стосонце». Захід відбувся 12 листопада в НаУ «Острозька академія».

До збірки увійшла різна поезія: як медитативна лірика, так і серйозні, хвилюючі твори. Молода письменниця прочитала декілька віршів, переважно про природу, але був також і про кохання. Окрім того, Мідна привезла музичні відео-кліпи, написані на слова її творів. Серед них, українська група «ВоЦап», переклади віршів поклали на музику електронний дует із Вільнюса «Beissoul and Einius» та литовський інді-рок-гурт Biplan.

Письменниця розповіла про досвід виступу на «Meridian Czernowitz-2012». Мідна не встигла вчасно подати документи, щоб брати участь, тому мусила написати президенту фестивалю. «Візьміть мене – і не пошкодуєте», – написала поетеса. Вона таки виступила, а через два роки у видавництві Міжнародної літературної корпорації «Meridian Czernowitz» вийшла перша збірка поезій Мідної «Стосонце».

 

На запитання, що надихнуло писати саме у такому язичницькому напрямі, описуючи природу та її явища, вона відповіла – «Я вважаю, що жінка може бути наповненою духовно лише у спілкуванні із природою. Мене надихає вода, повний місяць.» Мідна вже давно займається йогою, є вегетаріанкою, захоплюється автентичною українською музикою та має багато інших захоплень.

Студентка Леся Цімар після презентації книги зазначила: «Загальне враження від зустрічі – позитивне. Мені сподобалось, що поетеса не лише читала вірші, а й вмикала кліпи та розповідала про себе. Але мені важко сприймати вірші без рими, які зачитала Мідна». «Сьогоднішня зустріч мене приємно вразила. Я відчуваю, що Мідна любить те, чим вона займається. Її почуття, пов’язані з досвідом створюють гармонійний дует, який синхронно працює з її внутрішніми бажаннями!», – сказала Юлія Михалецька.

Після закінчення зустрічі всі бажаючі мали змогу придбати збірку та отримати автограф Мідної.

 

автор: Яна Бистрицька

фото: Маша Кузя

Advertisements

Залишити коментар

Filed under АртХол

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s