Все таємне стане явним

afisha_pyata_vlada   Засновник сервісу WikiLeaks займається різними видами таємної інформації. Згодом публікує їх у себе на сайті. Автор WikiLeaks — це журналіст Джуліан Ассанж, який оприлюднює секретну інформацію. Герої фільму — Джуліан Ассанж і його колега Даніель Домшайт-Берг. Через сайт, колишні друзі та колеги припиняють співпрацю.

Американська біографічна драма “П’ята влада” розповідає про життя людей, які викривають лицемірство у владній системі. Динамічно зіграний фільм взаємин засновника міжнародного соціального проекту та його прихильника. Це світ інформації, яка має велику цінність. Проте ніхто не знає, що вона може викликати незворотні наслідки. Також залишилася нез’ясованим одне питання: яка ціна таємниці і яка ціна її розголошення?

Даний фільм не є документальним, але доносить до глядача конкретну інформацію. Він створений на реальних подіях, що викриває корупцію, обман, певні таємниці. Внаслідок чого головні герої змушені глибоко вникати в суть найгостріших, найактуальніших суспільних проблем. Їх найбільш обговорюваний Інтернет-проект не залишає нікого байдужим та дещо змінює правила в житті.

Ольга Максимець

Advertisements

Залишити коментар

Filed under АртХол

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s