Про нас

Видання орієнтоване на  студентів Острозької академії. Теми, які висвітлюють журналісти, відповідають колу інтересів молодих людей  приблизно від 16 до 24 років, та пристосовані до потреб активних представників студентства. Всі матеріали погруповані  за шістьома рубриками.

Також на сайті діє особливий розділ «Фотоопт», в якому будуть розміщені фото зі всіх актуальних  подій в університеті. «Фотоопт» пов’язана з усіма рубриками, майже в кожному матеріалі буде посилання на цей розділ порталу.

Мета редакції видання – інформувати студентів Острозької академії про головні події, що відбуваються у їх навчальному закладі, заохотити ставати активними та вести здоровий спосіб життя, сприяти цікавому проведенню вільного часу.

В інтересах видання створено відділ реклами та зв’язків із громадськістю, члени якого розробили план популяризації сайту між студентами Острозької академії.

Редакція несе колективну відповідальність за достовірність матеріалів,  опублікованих на сайті. Видання працюватиме у режимі відкритого доступу. Це означає, що користувач може копіювати, поширювати, читати будь-які матеріали, не питаючи попереднього дозволу в редакції.  Це відповідає визначенню відкритого доступу BOAI (Budapest Open Access Initiative).

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s